Intencje mszalne

Intencje mszalne

14 – 20 VI 2021 r.

„Zgromadzeni na świętej wieczerzy”

 

Poniedziałek (14 VI): wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa
i męczennika;

6.30 + Stanisław Roman

7.00 + Zenon Sprada

18.00 + + Józefa /o/ i Franciszek Ptak z synami

 

Wtorek (15 VI):

6.30 + Elżbieta Majtczak

7.00 + Stanisław Krauzowicz

18.00 + Jan Andziak

Środa (16 VI):

6.30 + Krystyna Sikora

7.00 + Aleksandra Filek

18.00 Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej:

 

* o ustanie pandemii na świecie

* za przebywających za granicą

* przebłagalna za żyjących w związkach niesakramentalnych

* o Boże błogosławieństwo na czas przygotowania do jubileuszu 30. rocznicy konsekracji kościoła

* w intencji ks. Prałata Tadeusza Kasperka /o zdrowie i Boże błogosławieństwo/

* w 15. r. ślubu Joanny i Piotra /dziękczynno – błagalna/

* w 25. rocznicę urodzin Justyny i o szczęśliwe rozwiązanie /dziękczynno – błagalna/

* w 3. r. ślubu Aleksandry i Bogusława /dziękczynno – błagalna/

* w intencji pewnej rodziny /dziękczynno – błagalna/

* w int. Członkiń Róży zel. Nizio Zofia i ich rodzin /dziękczynno – błagalna/

+ + Dzieci zmarłe w tragicznych okolicznościach

+ Józef Jamróz

+ Kazimierz Juszczyk

+ Jadwiga Grzybczyk

+ Zofia Dziewińska

+ Krystyna Zagórska

+ Maria Pacek

+ Rozalia Ramza

+ Anna Strzeżoń /4. r. śm./

+ Stanisław Ocimek

+ Patryk Stawowy

+ Marian Podgórski

+ Krystyna Szydłowska

+ Maria Kowacka

 

Czwartek (17 VI): wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika;

6.30 + Kazimierz Małecki

7.00 + Genowefa Korzeniowska

10.00 + + Maria i Antoni Wajdzik

18.00 + Janina /o/ Leśniak /24. r. śm./

 

Piątek III m-ca (18 VI): ;

6.30 + Krystyna Sikora

7.00 + Anna Augustyniak

18.00 Nowenna do Bożego Miłosierdzia

 

* w intencji rodziców dzieci utraconych

+ Zdzisław Nizio

+ + Maria i Jakub Nizio

+ Jan Karcz

+ Jan Witek

+ Maria

+ + Helena i Ludwik Banaś

+ + Jadwiga i Andrzej Banaś

+ Władysław Woźniak

+ Zbigniew Kokowicz

+ Jerzy Chaja

+ Józef Jamróz

+ Stanisław Roman

+ Jacek Balon

+ + Stanisława /o/ i Edward Barcik

+ Jan Liszka

+ Irena Palichleb /5. r. śm./

Zmarli w minionym miesiącu:

+ Jadwiga Grzybczyk

+ Krystyna Pieniążek

+ Krystyna Zagórska

+ Zofia dziewińska

+ Maria Pacek

+ Wacława /o/ Filek

+ Rozalia Ramza

+ Dariusz Ćwiertnia

+ Patryk Stawowy

+ Marian Podgórski

+ Krystyna Szydłowska

+ Józef Wandor

+ Tadeusz Kulbacki

 

Sobota (19 VI): św. Romualda, opata;

6.30 + Barbara Master

7.00 + Stanisław Ocimek

18.00 * w 50. r. ślubu Adama i Krystyny /dziękczynno – błagalna/

12. Niedziela Zwykła (20 VI): bł. Władysława Bukowińskiego, prezbitera;

6.45 * w 18. r. urodzin Jakuba Kołodziejczyka /dziękczynno – błagalna/

8.30 + Władysław Kawończyk /1. r. śm./

10.00 + Tadeusz Piwowarczyk

11.30 +Maria Guzdek /15. r. śm./

13.00 * za Parafian

16.00 + Anna Jaworska

17.30 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 + Mieczysław Kudłacz /6. r. śm./

 

 


 
kosciol.jpg