Intencje mszalne

14– 20 I 2019 r.

„W mocy Bożego Ducha”

Poniedziałek:

6.30 + Irena Janik

7.00 + Marian Sumera /od sąsiadki Władysławy Ziętek z rodziną;

od rodziny Zająców z Wadowic i Jaroszowic /

18.00 + Amalia i Józef Kowalczyk / 3 r. śm ./

Wtorek:

6.30 * w 70 r. urodzin Marty * dziękczynno-błagalna/ od córek z rodzinami /

7.00 + Marian Sumera /od sąsiadki Stanisławy Wieczorek-Sacha; od Janiny Putek z rodziną /

18.00  + Roman Kluba /9 r. śm./

środa:

6.30 + Irena Mozgała  /od córki, zięcia i wnuczki //

7.00 + Barbara Zemanek  /od siostry Heni z rodziną /

18.00 nowenna do Matki Bożej Fatimskiej:

* za przebywających za granicą

* w intencji rodzin odwiedzanych po kolędzie

* przebłagalna za żyjących w związkach niesakramentalnych

+ Władysława/o/ Knapczyk /od Mirosławy i Mirosława Stanaszek z rodziną /

+ Marian Sumera /od Bogdana Szkuta z rodziną /

+ Jan i Antonina/o/ Adamczyk z synem Tadeuszem i wnukiem Jarosławem

+ Bolesław Macięga / od chrześniaka Adama Płonki z rodziną z Bielska Białej /

+ Stefan Kaczor / od komendanta Powiatowego PSP w Wadowicach /

+ Anna Milowska / od sąsiadki Kasprzyckiej /

Czwartek:

6.30 + Stanisław Koleżyński /od sąsiadów z bloku – kl. I; od sąsiadów z bloku – kl. II;

od rodziny  Koleżyńskich z Jaworzna; od rodziny Kowalówka z Wysokiej; od rodziny Byrskich /

7.00 + Marian Sumera /od Zbigniewa Szkut z rodziną; od Krystyny Kutermak i Jolanty i Jacka Kutermak/

10.00 + Wiesław Szargulski /6 r. śm./

18.00  + Zdzisław Frączek / 11 r. śm./

Piątek:

6.30 + Stanisław Koleżyński /od Bożeny Szatan; od kolegi Włodzimierza z rodziną; od rodziny Widlarz;

od emerytów z PHS; od zarządu i działkowców {Ogród Daniela” /

7.00 + Sławomir Boguń /od rodziców; od siostry Anety z rodziną; od siostry Justyny z rodziną;

od chrzestnego Józefa Boguń z rodziną; od kuzyna Marcina Boguń z rodziną /

18.00 do Miłosierdzia Bożego:

zmarli w minionym miesiącu:

+ Marian Jochymek

+ Marian Korzeniowski

oraz:

* o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Justyny z okazji 24 r. urodzin

+ Maria Kania / 19 r. śm. / z mężem Janem

+ Edward Figlewicz

+ Marian Żak

+ Władysława Knapczyk / od

+ Stanisława/o/ Adam + Marek Kreczmar

+ Bronisława/o/ Maślanka z synem Stanisławem

+ Zdzisław Nizio

+ Maria i Jakub Nizio

Sobota:

6.30 + Dariusz Gurbiel /1 r. śm./

7.00 + Marian Sumera /od działu administracji i księgowości zakładów mięsnych;

od sąsiadów Ireny i Anny Lasek; od rodziny Piekarczyk /

16.00 * w 55 r. ślubu Krystyny i Ryszarda Jamróz oraz w 76 r. urodzin Krystyny *

dziękczynno-błagalna

18.00 + Danuta Koniar / 2 r. śm./

2 Niedziela zwykła:

6.45 + Stefan Kaczor / od syna Krzysztofa z rodziną /

8.30 * w 60 r. urodzin Jolanty * dziękczynno - błagalna

10.00 + Czesława/o/ Grzyb /od męża z rodziną /

11.30 + Julia i Józef Wajdzik z synem Stanisławem

13.00 * w 18 r. urodzin Patrycji * dziękczynno-błagalna / od rodziców i rodzeństwa /

16.00  + Anna Ryszawy / od córki z synem ; od brata z  córką i dziećmi; od chrześniaka Czesława;

od wnuczki z prawnuczką /

18.00 + Jan Korzeniowski / 20 r. śm./

Zawadka:

8.00 + Stanisława/o/ i Edward Bąk

9.30 * w 18 r. urodzin Bartłomieja * dziękczynno-błagalna

 


 
kosciol.jpg