Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17. Niedziela zwykła 25 VII 2021 r.

 

Dzisiaj:

Przeżywamy XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „W drogę do Źródła Życia”. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych modlimy się za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich.
Dziś o 17.30 będzie nabożeństwo w intencji kierowców i podróżujących.

 

W tym tygodniu:

Poniedziałek: wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców NMP; 

Czwartek: wspomnienie św. Marty;

Sobota: wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera; Zapraszamy na Różaniec przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 w intencji Ojczyzny w ramach nowenny przed beatyfikacją Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Przygotowanie do uroczystości 30-lecia konsekracji kościoła i koronacji figury MB Fatimskiej:

Kontynuujemy nowennę różańcową. Przez kolejne tygodnie przed niedzielnymi Eucharystiami odmawiamy różaniec w intencji naszej parafii. W przyszłą niedzielę zapraszamy do Zawadki na godzinę 7.30 (przed Mszą św. o 8.00), modlitwę będzie prowadziła Męska Róża Różańcowa z zel. Krzysztofem Mitorajem.

Zapraszamy na spotkanie przedstawicieli wspólnot parafialnych przed jubileuszem 30-lecia konsekracji naszego kościoła i koronacji figury
MB Fatimskiej w czwartek, 29 lipca po wieczornej Mszy Świętej w sali pod kościołem.

1 grosz za 1 km:

Dzisiaj po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel. Po modlitwie i ogólnym błogosławieństwie w kościele, prosimy następnie zatrzymać się na chwilę przy swoim pojeździe.

 

Podziękowania:

Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Życzymy dobrego wypoczynku i udanych wakacji.

 


 
galeria_parafia_10.jpg