intencje mszalne poziom 2


Intencje mszalne

24 – 30 VI  2019 r.

„W mocy Bożego Ducha”

 

Poniedziałek: / narodzenie św. Jana Chrzciciela /:

6.30 + Józef krok / od brata Marka z rodziną; od brata Zbyszka z rodziną; od brata Wiesława z żoną;

od chrześnicy Anny z mężem i córeczką /

7.00 + Robert Latocha / od Marii i Jacka Warchał z rodziną; od Ani i Leszka Dyrczów z rodziną /

18.00 + Janina Foryś

Wtorek:

6.30 + Katarzyna Marek / od rodziny Brusików; od Ryszarda Gracy; od sąsiadów III klatki bloku 9 z os.

Pod Skarpą; od sąsiadów IV klatki bloku 9 - os. Pod Skarpą; od kuzynki  Barbary z mężem Tomaszem Opyrchał z Przytkowic; od klubu Endorfiny

7.00 + Anna Daniec /od Urszuli Hombesch z rodziną /

18.00 + Wiktoria Woźniak / od córek i wnuka Irka z rodziną /

środa

6.30 + Ludwika Marcowska / od siostry Anny z Jazowska; od chrześniaka Jana z rodziną z Jazowska;

od rodziny Gawlików z Jazowska; od rodziny Łuczaków z Palczy; od  rodziny Majerskich z Baczyna /

7.00 + Józef Szybiak / od kolegów córki Jolanty z Kotłowni Rejonowej „ Termowad” /

18.00 Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej:

*  za przebywających za granicą

*  przebłagalna za żyjących w związkach niesakramentalnych

* w 37 r. ślubu Czesławy i Jana * dziękczynno-błagalna

+ Józef Okręglicki /od żony; od syna Pawła; od córki z mężem i wnuczki Ani /

+ Władysława /o/ Ziętek / od rodziny Tyrałów i Żmudów/

+ Zofia Stopa / od rodziny Pieczara z Zawadki /

+ Leokadia Żak / od Renaty i Janusza Kołosień z rodzina/

+ Julian Kusztal / od Maćka Gawędy /

+ Robert Latocha / od Pauliny i Rafała Dudoń z rodziną /

+ Rafał Maciejczyk / od Jarosława Byrskiego z rodziną /

+ Józef Pacek / od rodziny Wądrzyk z Radoczy /

+ Julian Pacek / od rodziny Packów z Roczyn /

+ Krystyna Dudziak/ od koleżanki Haliny /

+ Stanisław Gawron /od siostry Ireny z mężem/

+ Stanisława /o/ Barcik /od rodziny Karpińskich /

+ Piotr Kuczyński / od Bugielskich /

Czwartek:/ NMP Nieustającej Pomocy/:

6.45 + Irena, Małgorzata / 11 r. śm / Babula

7.00 + Piotr Kuczyński / od żony Barbary; od Romana z rodziną; od rodziny Rzeszowskich /

10.00 + Leon, Stefania /o/, Zenon Janik

18.30 + Stefania i Stanisław ; ++ Roman, Mieczysław, Stanisław, Zofia

Piątek:/ Najświętszego Serca Pana Jezusa /:

6.30 + Józef Krok / od koleżanki Janiny Petek; od Alicji Babińskiej; od rodziny Gębczyków; od rodziny

Burzyńskich; od Arkadiusza Krok z żoną i córką /

7.00 + Józef Szybiak / od koleżanek i kolegów córki Jolanty z Kotłowni Rejonowej z Termowad/

18.00 + Janina i Tadeusz Korkowscy / w 4 r. śm. / od dzieci z rodzinami /

Sobota: / św. Piotra i Pawła/:

6. 45 ++ Emilia, Bolesław Stańczyk / od dzieci z rodzinami /

8.30 + Robert Latocha / od wnuka Zdzisława Stohandel z rodziną; od Elżbiety i Krzysztofa Żaków /

10.00 za Parafian

11.30 * według intencji

18.00 ++ Maria, Władysław Lech, + Anastazja córka

13 NIEDZIELA ZWYKŁA:

6.45 + Stefan, Genowefa i Kazimierz Wicher

8.30 + Janina Zemła / 42 r. śm./

10.00 + Tadeusz Piwowarczyk / 3 r. śm. / / od żony i dzieci /

11.30 * w intencji Agnieszki i Andrzeja oraz ich dzieci / dziękczynno – błagalna/

13.00  * w 1 rocznicę ślubu: Alicji i Arkadiusza/ dziękczynno – błagalna /

16.00 ++ Karol, Stefania /o/ Sadowscy z dziećmi, z synami i córkami

18.00  +Józef Fryc / 10 r. śm./

Zawadka:

8.00 + za dusze członkiń VII – ej róży z Gorzenia

 

 


 
kosciol.jpg